пятница, марта 23

Dog days are over. I promise

Мені просто соромно! Останній запис в блозі датується 2 березня! А вже скоро кінець березня!
Що ж, не дивлячись на це, тепер в мене купа вільного часу, щоб написати про події цих трьох тижнів.
Подія #1
Знаю, банально, 8 березня.Хлопці нас не привітали, так як всі розійшлися ще 6, але видно за тиждень совість їх замучила, тому вони на всіх купили шампанського і цукерок. Вийшло не зовсім оригінально, бо ми їх 23 лютого вітали практично так само, от тільки замість цукерок були торти. Було весело, коли вони відкоркували шампанське, почали розливати... і тут зайшла наша викладачка, в якої у нас була наступна пара. Вона вибачилася, і сказала, що зайде через 10 хв. От так)
Багато хто мене питав: як відсвяткувала? Люди, нічого особливого, все як завжди: приймала поздоровлення від знайомих і подарунки від сім'ї, папа жарив форель для нас (за роки це вже стало традицією), а я зустрілася з дівчатами за чашкою капучіно. Нарешті я привезла Ірі маршмеллоу, які вона хотіла. Такі, як в американських фільмах смажать на вогнищі. Особисто я їх кидаю в какао або просто з'їдаю цілу пачку за 2 дні. 

Подія #2
Підсіла на FourSquare. От же ж заразна річ!
Реєструєшся, відмічаєшся в якомусь місці (чекінишся), заробляєш бали, бейджі, пишеш і читаєш відгуки, вставляєш фото, радиш що смачне, а що ні в якому випадку не брати (це я про легкий ланч в "Кофе Хауз". Так, це антиреклама! Я грибним супом мало не отруїлася!)
Зате я відкрила для себе декілька нових місць. Одне із них "Нью-Йорк Бейгл Кафе". Маленьке і непомітне, коли поспіхом ідеш по Шота Руставелі. Але його варто відвідати. Клубні сендвічі і бейгли дуже смачні і ситні. На виніс все -20%. Але я краще заплачу повну вартість і посиджу всередині)
А от що брати на виніс, так це кавові напої "Шоколадниці"! Близько 400 г за неймовірно низькими цінами (14-20 грн.). Плюс збираєш на візитці 4 печатки з кавовими зернами (за 4 напої), і 5 дають безкоштовно. Ну просто "я це люблю!".

Комментариев нет:

Отправить комментарий