суббота, декабря 10

Cirque du Soliel. Як це було.

Захоплююче. Вражаюче. Чаруюче. Ну, просто. Просто неймовірно!Дізналася я про цю неймовірну подію задовго до її початку, ще коли Цирк гастролював по іншим країнах, десь так у жовтні. Перша думка: "Я МАЮ ТАМ ПОБУВАТИ! ТРЕБА КУПИТИ КВИТОК!" Відразу ж на офіційний сайт www.cirquedusoleil.com, знайшла в списку шоу "Saltimbanco", яке гастролює більше півроку з осені. І, о чудо, є у продажу квитки! Розрахуватися можна карточкою. Та нехай! Але не Віза Електрон. Пфф. Знайшлася Віза Голд. Не пішла((
Після цього я закинула цю справу у глибокий контейнер: карточок інших не було, просити не було кого, та й сама ідея потрапити туди, якби там не було, почала відходити на другий план.
Час від часу, проїжджаючи в громадському транспорті біля реклами цирку на білбордах і призматронах, я в думках одночасно зітхала і матюкалася.
Про ідею піти мені нагадав мій папа. Не тато. Ні, папа)) 27 по ідеї був перший виступ (але потім виявилось, що прем'єрний день був 26). Думаю, ну, гляну. І справді! Я знайшла квитки на українському  сайті. Я ЗНАЙШЛА КВИТКИ! Ціна - 470 грн. + 50 грн. "за співпрацю кас із цирком блаблабла". Та мене це не зупинило і через годину я вже йшла по вулиці, посміхаючись. Я вчепилася в квиток так, ніби думала, що зараз хтось буде бігти по вулиці і видере його у мене з рук))
Потрапила я на виставу 2 грудня о 19:00. Зал був забитий. Навіть тіснувато якось було сидіти, та це через товстого мужика, який сидів зліва і при фантастичних акробатичних трюках на сцені заворожено затамовував подих, а потім видихав і брався за скроні =D
Ще до початку вистави артисти розважали публіку: займали їхні місця, перекручували на сцені, роздягали, лоскотали. І тут... почалося.
Зал привітали на українській мові та попросили вимкнути спалах (вспишку, якщо простіше). "В зале вспышка (артист біжить по сцені і помічає в залі спалах) - артисту крышка (втрачає концентрацію і вдаряється головою об залізну жердину)". 


 

Дівчина, що вітала нас, тобто українка! 
Виділила я для себе цих персонажів. На сцені вони виглядали найзагадковіше з усіх.
А потім пішло-поїхало. Невідома мова. Чарівна емоційна музика, яка, до речі, виконувалася наживо на віддаленому кінці сцени, пісні також співалися наживо. 
Співачка
Спалахи кольору костюмів персонажів. Боже, а скільки самих персонажів було! Хотілося роздивитися грим, костюми, а не встигав, бо вони виробляли таке на сцені, чого ти раніше ніколи не бачив. І, роззявивши рота, дивишся на це. А після кожного номера оплески, бурхливі оплески. І крики, і свист. Уфф) 
Ададжио
Китайские шесты
Болеадоры
Артистичный велосипед
Жонглювання
Русские качели 
Дуэт на трапеции
Спочатку виступили 3 українців з номером "Ададжио", потім "Китайские шесты", який мене дууже вразив. Потім "Болеадоры", які відбивали музику на барабанах, каблуками та кульками на мотузках. Це було сильно. "Жонглювання" просто обожнюю, тому сподобався зейр. "Артистичный велосипед" - чувак, ти крутий. "Русские качели", "Дуэт на трапеции" і "Банджи" найвагоміші із усіх. Прочитати, що символізує той чи інший номер, можна в короткому описі на офіційному сайті. Або статтю на Gloss.ua
Гнучкість їх тіл, костюми, досконалі номери, веселі клоуни (клоунів не люблю, а з Едді сміялася від душі), і ніяких збоїв, затримок, неполадок, невдач чи , не дай боже, травм.

Едді
Промо-ролик тут.
Коли я почала знімати без спалаху відео на телефон, до мене через 2 хв. підійшов чоловік в костюмі і з рацією і сказав, що "Это последний раз. Следующий раз выведут из зала с милицией". Після цього телефон я сховала, та після 20-хвилинного антракту придумала хитру схемку зйомки. Наші ж не здаються!))
Цей виступ, так само як виступ "Zarkana", я запам'ятаю на все життя. Дякую, Cirque du Soleil 

P.s. Про Заркану, на якій я була в Нью-Йорку буде мій наступний пост.

Комментариев нет:

Отправить комментарий